Leave Your Message

Jiangyin Nangong Forging Co., Ltd.

Адреса

Патот Каиџин, индустриска зона Џинан, град Нанжа, град Џиангин, провинција Џиангсу, Кина

Телефон

+86 15190361052

+86 15251597272

+86 15950136569

+86 15950116125

Часови

7 * 24 часа

Leave Your Message